Organizér do kabelky - černý  |  Domácnost  |  E-shop  |  Snadné nákupy | TV Products, znáte z televize!

Snadné nákupy | TV Products, znáte z televize! » E-shop » Domácnost » Organizér do kabelky - černý

Organizér do kabelky - černý

organizer_do_kabelky_cerny_snadne_1
 
organizer_do_kabelky_cerny_snadne_2organizer_do_kabelky_cerny_snadne_3
 
organizer_do_kabelky_snadne_4
 
Cena s DPH: 179 Kč
 

Skladem

 
 

Další varianty

 
 

Organizér do kabelky - černý

Sada obsahuje: velký oganizér, malý organizér.

VELKÝ ORGANIZÉR má délku 34 cm, výšku 16 cm, šířku bez napnutí 9,5 cm a celkově 17 přihrádek.

MALÝ ORGANIZÉR ma délku 25 cm, výšku 16 cm, šířku bez napnutí 7,5 cm a celkově 14 přihrádek.

Materiál: 100 % polyester.

Organizér uspořádá veškeré předměty, které v kabelce prostě musíte mít. Organizér navíc chrání vnitřek kabelky před poškrábáním a nečistotami. Perfektní řešení pro zachování krásného interiéru drahých kabelek. S organizátorem již nebudete muset neustále zdlouhavě hledat předměty ve vašich kabelkách, vše najdete na svém místě a tímto si také ušetříte spoustu drahoceného času.

Organizér můžete obrátit naruby, aby kapsy na vnější straně, spíše než na vnitřní straně dávali více prostoru ve středu pro ukládání předmětů. Organizér lze zavěsit, obsahuje karabinku a dá se také stáhovat pomocí šnůrky a klipu. V případě zašpinění, organizátor jednoduše vypláchnete ve vlažné vodě, usušíte a vložíte zpět do kabelky.

 

Každá znáte ten pocit nutnosti mít v kabelce jen ty nejdůležitější věci a stejně se nám vždy zdá, že bychom potřebovali kabelku nafouknout. S tímto dokonalým produktem budete mít vždy po ruce veškeré nezbytné doplňky, klíče, mobil, šminky, manikúru, parfém, telefon atd. vždy a jednoduše navíc přehledně urovnané.

Také střídáte ráda kabelky ?

Organizér do kabelky ocení zejména ženy, které rády střídají kabelky, a přitom nechtějí ztrácet čas přemísťováním jejich obsahu z jedné kabelky do druhé. Díky organizéru je to minulostí! Stačí jej jen vytáhnout a vsunout do druhé kabelky a můžete jít s jistotou, že máte vše, co s sebou potřebujete! Zapomeňte na nepořádek v kabelce! Díky organizéru pro kabelky  už nikdy nebudete mít problém cokoliv ve Vaší kabelce najít! Každá věc bude mít ve Vašem organizéru své místo, kde ji vždy bezpečně najdete.

V nabídce také Organizér do kabelky - hnědý (viz "Další varianty")

Na Organizér do kabelky poskytujeme záruku 24 měsíců.