Pouzdro na platební karty a peníze  |  Domácnost  |  E-shop  |  Snadné nákupy | TV Products, znáte z televize!

Snadné nákupy | TV Products, znáte z televize! » E-shop » Domácnost » Pouzdro na platební karty a peníze

Pouzdro na platební karty a peníze

pouzdro_na_platebni_karty_a_penize_cervena_snadne_1
 
pouzdro_na_platebni_karty_a_penize_cervena_snadne_2pouzdro_na_platebni_karty_a_penize_snadne_3
 
 
Cena s DPH: 179 Kč
 

Skladem

 
 
 

Pouzdro na platební karty a peníze - červené

Máte mnoho karet a to jak platebních tak slevových, že Vám nejde zavřít peněženka ? Ať je to již množství peněz, bankovních karet, průkazky do knihovny, řidičský průkaz, vizitky, kartička s poznámkami, nový občanský průkaz, Opencart, Incarta, a plno dalších slevových karet, které dostáváme na každém kroku.

Vše se narychlo schová do kapsy nebo kabelky a pak člověk neví kde co má. Pokud nosíme peníze nebo karty v peněžence v zadní kapse /hlavně pánové/ karty se ničí a musíme pak vyřizovat jejich výměnu. S tímto pouzdrem se Vám to nestane.

S tímto pouzdrem již budete mít všechny své karty, kartičky, vizitky nebo průkazky přehledně na jednom místě. Chrání magnetické pásky karet před poškozením. Pokud vlastníte hodně karet a kartiček, slevových karet z obchodů atd. je zapotřebí dvou pouzder. Do jedné se vejde 12 až 14 karet do bankomatu.Reprezentujte se elegantně na veřejnosti. Jednoduchý zámek umožňuje snadný přístup. Pouzdro je vhodné do kabelky, nebo do náprsní kapsy pro pány, či do zadní kapsy kalhot.

Materiál: hliník

Rozměry: 17 x 8,5 x 2 cm

 

Nabízené barvy:

modrá

červená

 

Na Pouzdro na platební karty poskytujeme záruku 24 měsíců.